Hakkımızda

Aldesa Otogaz Sistemleri 1994 yılında Lütfü Çolakoğlu ve Oğulları’nın önderliğinde LPG dönüşüm sistemlerinin Ar-Ge çalışmalarına başlamıştır. 1995 senesinde ilk ürünler Bayiler tarafından arabalara uygulanmaya başlanmıştır. Firmamız ISO9001 ,ECE-R 67, ECE-R 67-01, R 115 gibi kalite sertifikalarını aldıktan sonra 5 kıtada 40’ı aşkın ülkeye ihracat yapmaya başlamış ve Türkiye’de 300 'ü aşkın bayiye ulaşmıştır. Aldesa Otogaz Sistemleri LPG ve CNG Otogaz dönüşüm kitlerinin karbüratörlü ve enjeksiyonlu tüm modellerini ve sıralı sistem çeşitlerini’de üretmektedir. Aldesa Otogaz Sistemleri 2015 yılında yeni sahibiyle bir kan değişikliğine gitmiştir. Sektördeki bayilerinin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına cevaben yeni ürünleriyle üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

İlkelerimiz

Kaliteli Üretim
Tam Müşteri Memnuniyeti
Sektörel Sorumluluk

Misyonumuz

Çevreye uyumlu yakıt bilincini arttırıcı faaliyetlerde ve alternatif yakıt sistemleri kullanımının dünyada yaygınlaşmasına katkıda bulunmak.

Amacımız

Alternatif yakıt sistemleri konusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri izleyerek faaliyet konumuz ile ilgili Ar-Ge çalışmalarını yaparak üretimde yüksek standartlara ulaşmak.

Hedefimiz

Alternatif yakıt sistemleri konusunda teknoloji geliştiren bir kurum olmak. Tüketicilerin ihtiyaçlarına cevaben yeni ürünleriyle üretim ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir.

Stratejilerimiz

Faaliyette bulunacak ülkelerde, alternatif yakıt sistemleri ile ilgili Uluslararası standartların uygulanması konusunda yerel yöneticiler ve kurumlarla işbirliği yapmaktır.