Aldesa

ÜRETİM VE KALİTE

ÜRETİM VE KALİTE

Üretim ve Kalite

ALDESA olarak , Tasarımdan başlayarak , Ürün Sevkiyat aşamasına kadar tüm süreçlerimizi , sizlere daha kaliteli ve daha yenilikçi ürünler sunabilmek için özenle çalıştık ;

Tasarım sürecimiz , ürünlerimizin gerektirdiği teknik özellikleri sağlayabilmek adına , öncelikli olarak , bilgisayar destekli programlarda Mühendis ve Teknik Kadromuz tarafından hassas bir şekilde tamamlanmaktadır .

Tasarımı hazır ürünlerin , üretime hazır hale gelebilmesi için gerekli hammadde ve yarı mamül ürünlerin tedarik zinciri tarafımızca , özenle seçilerek ve gerekli kalite koşullarının sağlanması koşulu ile yapılmaktadır .

Üretim öncesi , tasarıma uygun olarak mekanik parçaların işlenmesi CNC Kontrollü Makina Parkurumuzda , kendi deneyimli teknik ekibimiz tarafından yapılmaktadır .

Üretim Hatlarımız , Yalın Üretim Teknolojilerine uygun olarak tasarlanmış olup , kaliteli ürünün tek seferde ve zamanında hattan çıkması hedeflenmektedir.

Üretim ve Ön İşlem Hatlarımızda , mutlaka Orijinal ALDESA Ekipmanları kullanılmaktadır .

Üretim Hatlarımızda , tüm ürünlerimizin fonksiyonel testleri % 100 olarak yapılmaktadır .

Ürünlerimizin , üretim tarihleri ve lot numaraları , ürün üzerine markalanmakta ve bu sayede izlenebilirlik kontrolleri yapılmaktadır .

Bayii ve servislerimize , bitmiş ürün sevkiyatlarımız , ALDESA Orijinal Kutularında ve % 100 Kalite Kontrolleri yapılmış olarak gönderilmektedir.